Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,58 zł , zmiana od tamtej pory: 4,03%

Cała energetyka popłynie...

Zgłoś do moderatora
Cała energetyka popłynie , jak Wody Polskie. W obce ręce i za półdarmo, włącznie z zyskami przez lata.. Kosztem okradzionych Polaków. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, jest kiepem. Dla przeprowadzenia udanego ,,zabiegu", społeczeństwo zostało oczadzone konopiami po 1000 zł na twarz. Dla przeprowadzenia tej utajnionej i cichej akcji - potrzebna jest udana akcja wyborcza w maju. Potem niech się wali, niech się pali ! Niestety, w białych rękawiczkach prowadzone jest ubezwłasnowolnienie ciemnego luda..
  • Cała energetyka popłynie... Autor: ~Al-Capone

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,38% 7,88 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.