Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,52 zł , zmiana od tamtej pory: 2,96%

CAEF lis -4.9 % Koszty prd w dol Spolka zaczyna zarabiac kokosy!

Zgłoś do moderatora
http://www.caef.org/downloads/kategorie.asp?kat=8

Az zal ze zniknie z naszej gieldziny.Mam nadzieje ze fundy nie zaakceptowaly tych ochlapow.
Zobaczycie jaki bedzie wynik za 4-ty kwartal.A nic nie zapowiada zmiany trendu na surowcach.Za to sprzedaz aut rosnie i to globalnie!!!10% wzrosly sprzedazy w Niemczech Francjii Wloch +20% Hiszpania prawie 30% DotegoChiny z rekordem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACE 0,18% 15,98 2015-12-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.