Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,76 zł , zmiana od tamtej pory: -15,08%

Bzdury Porozumienia o rewidencie

Zgłoś do moderatora
"Porozumienie akcjonariuszy musi zgłosić na następnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy powołanie rewidenta. Niech sprawiedliwość zwycięży” itp.

Jak można pisać takie bzdury, rewidenta powołuje spółka, porozumienie może to zgłosić wtedy spółka musi powołać, ale sama sobie go wybiera z profesjonalistów, jakby nie wybrała (głupia by musiała być) to wybiera sąd. 
Porozumienie tylko może postulować, nic więcej
  • Bzdury Porozumienia o rewidencie Autor: ~www

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -3,60% 0,64 2020-12-03 11:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.