Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: -32,81%

Był "LOI" jest obecnie jest "TS"

Zgłoś do moderatora
Jakie etapy jeszcze nasz czekają.
Nie znam się na biznesie, negocjacjach i zawieranych umowach, w tym międzynarodowych.
Ale czytając poprzednie info, to LOI już powinno przełożyć się na konkretne efekty biznesowe, a tu nadal brak umowy.

Poprzednie info - 09 lipca br.

LOI jest kolejnym etapem negocjacji w zakresie potencjalnej współpracy pomiędzy stronami, w wyniku której Emitentowi zostanie udostępniona unikalny know-how Kontrahenta, co w konsekwencji powinno przełożyć się również na generowane przez Emitenta wyniki finansowe w przyszłości.

Dzisiejsze info
"Zawarcie term sheet jest ostatnim etapem rundy negocjacyjnej ustalającym zasady współpracy przed podpisaniem umowy inwestycyjnej."

I co w związku z tym, w kontekście informacji z 09 lipca br.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SATIS 6,50% 1,06 2021-10-22 17:03:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.