Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: 35,70%

Bydgoszcz w budowie - zdjęcia inwestycji za 40 mln-sama prawda cel 2 zł

Zgłoś do moderatora
https://bydgoszczwbudowie.pl/2023/03/biurowy-plac-budowy-zima-2023/

tylko leszcze sprzedają akcje za ułamek ich wartości tuż przed zakończeniem budowy szpitala VR+AR tzw. centrum symulacji medycznych za 40 mln oraz tuż przed zaksięgowaniem 20 mln dotacji.

tak więc sprzedawać dalej a troll Ta niech kwiczy, wyje, jęczy i telepie się znów do 3 nad ranem. Im więcej sprzedacie tym troll Ta/aaa i inni forumowi pieniacze będą bardziej zadowoleni i odkupią od was taniej :)

bo oczywiście żaden troll nie siedzi tu 2 lata zupełnie bezinteresownie i trolluje wypisując bzdury o spółkę do 3 w nocy jak np. dziś troll Ta i zaczyna dzień od trollowania i pisania bzdur na forum od 7 rano. Bedą trollować aż do czasu gdy pójdzie popyt i zacznie się prawdziwy skup a nie jakaś drobnica i straszenia zaniżając 1 akcję jak to było dziś.

Akcji na sprzedaży do poziomu 1 pln drobnica, do 20 groszy akcji za niecałe 140 tys. zł a później do 0,33 pusto.
Dokładnie tak samo było w 2020 i 2021 a nawet w kiepskim 2022 r gdy zrobili w kilka, kilkanaście sesji +100% do +300% i to kilkukrotnie w ciągu 2020 i 2021 roku. Najpierw było ujadanie trolli, zobrzydzanie spółki, plucie na zarząd, wypisywanie kłamstw i bzdur a jak przyszły wzrosty to ci trolle zanikali w tłumie.

Im bliżej końca budowy INVENTIONMED yo są co raz bardziej natarczywi i co raz bardziej nerwowi przez co nawet moderator bankiera non stop usuwa ich wpisy. Widać, że wybicie blisko.

Sama wartość przyznanej dotacji na 2 projekty to 10 groszy zysku na akcje, to dopiero wpłynie na konto spółki i rozliczy faktury i zobowiązania związane z budowę.... 10 groszy zysku !!!! na akcje przy kursie 12 groszy.
Wartość aktywów po ukończeniu budowy i rozliczeniu dotacji to 40-45 groszy na akcje a spółki z branży MED-TECH i branży VR mają C/WK kilka do kilkadziesiąt razy wyższe niż przy 40-45 groszach będzie miał INVENTION.

Można sprawdzić po ile spółka MEDICAL kupiła spółkę z branży bliźniaczej ale samo kardio tj. Kardilytics...wycenili i kupili ją za ...200 mln złotych ! A to spółka która składa się z 5 osób i dopiero pracuje nad tym kariologicznym projektem i ma z nim wejść dopiero w 2024 roku. Dla porównania obecna kapitalizacja INM to dokładnie 25 mln...sam szpital w kosztach to 36mln, działka 5 mln a te wartości już są wyższej :D do tego akcje i udział prawie 40% w SOFTBLUE z którym realizują ten projekt. Dodatko INVENTION buduje CAŁY SZPITAL nie tylko kardiologia ale kardiochirurgia, anatomia, neurologia, neurochirurgia, rehabilitacja czy zaawansowany już projekt dermatologiczny tutorderm.

Ile i jaka może być wycena INBENTION po realizacji tego projektu ? jaka będzie wycena gdy spółka zacznie realizować pierwsze przychody i zyski ? 12-13 groszy ? Czy raczej 10 x więcej ? 40-45 groszy to są warte same aktywa po kosztach i cenach z dziś.

Troll Ta/aaa wiadomo, że pokwiczy, ze lewe espi a budowa i zdjęcia to fatamorgana, powtórzy co bredził w 2021 roku, że brak kasy na piasek na budowę, cos o prokuratorze i stringach oraz, że sam jest w długu :D Ale troll pisze to samo monotematycznie ciągle od 2 lat więc każdy go oceni po tym co sobą reprezentował na forum spółki 4Mass, sprzedał po 20 groszy plując na Zarząd i spółkę (dokładnie to samo robi tutaj) i jak kurs poszedł w lipcu 2020 na 60 groszy to na forum siedział 24 h na dobę piszą dokładnie te same bzdury co tutaj zmieniając tylko nazwę spółki z 4Mass na Invention hahaha...kurs 4Mas poszedł na 1-2-3-4 zł i troll zmienił forum na INVENTIOn i od lipca trolluje na INM i na Softlblue.

wtedy na maila leszcz chwalił mi się, że jego kolega ma kilkaset k sztuk INM (było to na jesieni 2020 r), jak kurs zaczął spadać z 1 zł na 0,6 zł zaczął agresywnie naganiać wyzywając spółkę i robił to cały 2021 i 2022 rok i robi tak dalej w 2023 r. A na maila w grudniu 2020 napisał, że sprzedaje INM po 0,58 i kupuje SBE po 0,6 zł. INM poszedł kilka miesięcy później na 1,7 zł a SBE spadł. Od tego czasu ma gorsze napady trollingu i agresji a moderator bankiera dużo pracy :D

Myślę, że jak w końcu SBE odbije to ponownie zacznie trollować tam w drugą stronę :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -5,62% 0,17 2023-06-01 09:49:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.