Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,27%

Bułgaria dopłaci do czarterów 35 Eur za miejsce

Zgłoś do moderatora
https://turystyka.rp.pl/biura-podrozy/34706-bulgaria-doplaci-do-czarterow

Pojawiaja się kolejne kraje, dzieki którym przewoźnicy czarterowi pozyskaja kolejne środki w tych trudnych czasach. Nie wspomne, że uatrakcyjni to przelot czarterowy kosztem przewozów autokarowych.
  • Bułgaria dopłaci do czarterów 35 Eur za miejsce Autor: ~Wihajster

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 0,00% 31,80 2021-09-21 16:36:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.