Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 47,62%

Budowa szpitala za 40 mln aktualizacja - skończą szybciej niż w IV kw.

Zgłoś do moderatora
biznes się rozkręci dopiero od 2024 skoro budowa koniec 2023 roku, tak czy inaczej już niedługo powinno być widać ruchy na popycie i kierunek 1 pln. każdy kto dzis ma akcje w tych cenach lub je delikatnie skupują jak ostatnio pomnoży portfel kilka razy.
a reszta będzie gonić na poziomach kilka x wyzszej i to oni sami zrobią tu poziomy 1-1,5 pln i to szybciej niż myślą.

ja czekam na info o zaksięgowaniu 16,3 mln dotacji lub pierwszych transz bo na tą chwilę spółka buduje ze swoich środków m.in. z środkó Softblue oraz rozliczenie tutorderm i 3,5 mln zł. Wtedy rynek się obudzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INVENTION -0,53% 0,19 2023-10-04 09:08:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.