Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: 47,24%

Budowa szpitala za 40 mln aktualizacja - skończą szybciej niż w IV kw.

Zgłoś do moderatora
okna i drzwi wstawiane są przez firmę Trasko Invest Sp. z o. o.
instalacje elektryczne wykonywane przez firmę Elektromax s.c. Robert Świerski, Krzysztof Stelmaszyk
wentylacja, klimatyzacja, instalacje sanitarne przez Clima Komfort Sp. z o.o.

w maju rozpoczną się prace związane z elewacją oraz pracami malarskimi wewnątrz obiektu.

tak więc jak to mówią trolle bez akcji ciężko im idzie skoro cały 2021 i 2022 rok manipulowali i zobrzydzali spółkę na tym forum kłamiąc, że nie mają nawet kasy na piasek na budowę.

A teraz nawet w raporcie za IV kwartał środki w budowie kwota prawie 15 mln złotych.
Olać trolli, skończą budowę rozliczą 20 mln dotacji, zaktualizują kapitały własne, porozliczają należności, zobowiązania, wpływ dotacji to kapitały własne spółki będzie 40 groszy na akcje i bez żadnych zobowiązań !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INVENTION -1,06% 0,19 2023-10-03 17:03:04