Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -18,06%

BUCZEK wysypal Seriniusa NAIWNIAKOM po 1.8 - 2 zl

Zgłoś do moderatora
skarmi leszczy na gorce i opuscil tonacy statek - PROSTE.

ale tak na marginesie Buczek to inwestycyjna MIERNOTA !!!

z Seriniusa wyszedl po wysypie na zero, GetBack malo co nie wywrocil Quercusa i zamienil w bankruta wiec Buczek musial z rodzinnej kasy ratowac biznes. teraz tez glosi wszem i wobec co to sie nie stanie - spoznil sie chlopek dobre 4 mce a teraz NAGANIA bo chce wysypac pare trupow tak jak zrobil to czesciowo na Seriniusie.

UWAZAC na NAGANIACZA !!!
  • BUCZEK wysypal Seriniusa NAIWNIAKOM po 1.8 - 2 zl Autor: ~seKATor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -0,56% 3,54 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.