Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  38,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,47%

BSC Drukarnia - wracamy do silnych wzrostów?

Zgłoś do moderatora
BSC Drukarnia – spółka ma za sobą kilkumiesięczną przecenę w trendzie wzrostowym. Ostatnie miesiące to świece z długimi dolnymi cieniami, które mogą tak jak wcześniej zwiastować powrót do trendu wzrostowego. Jeżeli dzisiaj nie dojdzie do mocnych spadków to sygnał kupna powinien zostać wygenerowany.
https://comparic.pl/ostatnia-sesja-miesiaca-28-02-2017-sygnaly-systemu-mebane-fabera/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK 0,25% 39,70 2019-11-21 13:56:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.