Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,57%

BSC Drukarnia - podwójne dno zaończy spadki?

Zgłoś do moderatora
BSC Drukarnia – w ostatnim czasie w oko wpadła mi spółka, która mocno zyskiwała w latach 2012 –2015. Podczas spadków, które trwają od sierpnia ubiegłego roku zdążyłem już o niej zapomnieć. Obecnie, być może formuje się podwójne dno, a okolice 30 zł są na razie bronione. Jest to więc propozycja na najbliższy czas, oczywiście pod warunkiem, że cena będzie nadal rosnąć, czego efektem będzie zmiana średnich na ułożenie typowe dla trendu wzrostowego.
https://comparic.pl/system-tabelkowy-gpw-bsc-drukarnia-briju/ 
  • BSC Drukarnia - podwójne dno zaończy spadki? Autor: luqas87

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK 1,41% 35,90 2019-09-13 11:25:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.