Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,60%

BSC Drukarnia Opakowań zmieniła plan inwestycyjny na 2018 rok. Grupa zam

Zgłoś do moderatora
BSC Drukarnia Opakowań zmieniła plan inwestycyjny na 2018 rok. Grupa zamierza wydać na inwestycje łącznie około 58,1 mln zł - podała spółka. Wcześniej zakładała, że wydatki na ten cel wyniosą ok. 45,6 mln zł.bsc http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/27647-rynek-akcji-apator-asbis-bsc-druk-bogdanka
  • BSC Drukarnia Opakowań zmieniła plan inwestycyjny na 2018 rok. Grupa zam Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK 0,54% 37,00 2019-10-23 14:38:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.