Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,89 zł , zmiana od tamtej pory: 2,26%

BSC Drukarnia - blisko linii trendu, będzie odbicie?

Zgłoś do moderatora
Na wykresie w skali dziennej można zauważyć wyhamowanie spadków w ostatnim czasie. Korekta jest już dość duża jak na standardy tu występujące. Wydaje się więc, że test linii trendu, która była w poprzednich latach doskonale respektowana, może przynieść ciekawą okazję inwestycyjną, choć na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze sygnałów popytowych.
https://comparic.pl/bsc-drukarnia-bsc-analiza-zamowienie/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BSCDRUK 0,82% 36,70 2019-10-21 16:45:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.