Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,69 zł , zmiana od tamtej pory: 11,52%

Brokerzy wytypowali 15 spółek do portfela na 2015 rok

Zgłoś do moderatora
artykuł w dzisiejszym Parkiecie
Brokerzy wytypowali 15 spółek do portfela na 2015 rok

"dystrybutor IT powinien kontynuować poprawę wyników w 2015 roku, korzystając ze wzrostu popytu konsumpcyjnego w Polsce"
  • Brokerzy wytypowali 15 spółek do portfela na 2015 rok Autor: ~XIX

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -1,36% 39,80 2022-08-16 10:53:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.