Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: -81,45%

Broadgate znów umowa na prawie ------4,000,000zł

Zgłoś do moderatora
BROADGATE sypie umowami ostatnio jak z rękawa
Raport EBI
typ raportu
Raport Current
numer
24/2016
data dodania
2016-06-07 08:22:27
spółka
Broad Gate Spółka Akcyjna
Podpisanie znaczącej umowy
Zarząd Broad Gate S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 6 czerwca 2016 roku powziął wiadomość od spółki zależnej od Emitenta, Advag OOO, zarejestrowanej w jednolitym rejestrze państwowym osób prawnych pod numerem 5024151030 ("Spółka"), że podpisała ona w dniu 3 oraz 9 marca 2016 roku umowy, na mocy których zobowiązała się do zakupu wysokooleinowych nasion słonecznika i rzepaku. Dokładna wartość umów zostanie określona w momencie dostawy, przy założeniu że maksymalna wartość zamówienia nie przekroczy 1.000.000 dolarów amerykańskich. Umowy zostały zawarte z wiodącymi spółkami rolnymi prawa rosyjskiego tj. Agrozem LLC i Zenkono LLC.

Wskazane powyżej umowy spełniają kryterium istotności określone w Regulaminie Alternatywnego Systemu Obrotu

Podstawa prawna
§3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Osoby reprezentujące spółkę:
Alec Fesenco - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE 20,42% 0,23 2020-06-03 12:07:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.