Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,80 zł , zmiana od tamtej pory: -19,39%

Brazylijski wariant koronawirusa bardzo szybki i zaraźliwy

Zgłoś do moderatora
Już nie tylko mutacja brytyjska stanowi zagrożenie. W świat coraz mocniej uderza brazylijski wariant koronawirusa, który jak oceniają naukowcy już latem może wywołać czwartą falę pandemii! Co gorsze, odmiana koronawirusa zidentyfikowana w brazylijskiej Amazonii może być trzykrotnie bardziej zaraźliwa od tej, która wywołała pandemię.

https://polskatimes.pl/brazylijski-wariant-koronawirusa-bardzo-szybki-i-zarazliwy-grozi-nam-czwarta-fala/ar/c14-15577859?utm_campaign=CampaignName&utm_medium=push&utm_source=pushpushgo
  • Brazylijski wariant koronawirusa bardzo szybki i zaraźliwy Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA -3,66% 7,90 2022-01-18 17:04:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.