Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Brawo Sąd!! ŻADNEGO UKŁADU ZE ZORGANIZOWANA GRUPĄ PRZE......CZĄ!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Uklad-w-Hawe-Telekom-nie-zostal-przyjety-spolka-zapowiedziala-wniesienie-zazalenia-7606247.html

Nasze zawiadomienia do prokuratury krajowej i do ABW/CBA zaczynają przynosić efekty!
,,CHYTRY PLAN SZAJKI ŁÓDZKIEJ" wymyślony jeszcze w 2015 roku żeby wykradzionymi pieniędzmi z ORSS (92 mln zł) spłacić ARP i przejąć Hawe Telekom SIĘ NIE POWIÓDŁ!!!

W tych postach dokładnie o to APELOWAŁEM!:
https://www.bankier.pl/forum/temat_wyjasniam-oczywisty-plan-szajki-a-propo-testu-prywatnego-wierzyciela,26996433.html
https://www.bankier.pl/forum/temat_podsumowanie-roszczen-szajki-z-lodzi-ktora-odpowiada-za-to-wszystko,26703367.html

PAMIĘTAJCIE TEŻ ŻE OKOŁO 60 MILIONÓW ZŁ Z ,,PROPOZYCJI" zorganizowanej grupy prze.....czej z Łodzi to FIKCJA, z których 35 milionów jest przedmiotem postępowania prokuratorskiego i to NALEŻY SIĘ HAWE SA czyli spółce któej jesteśmy WSPÓŁWŁAŚCICIELAMI !!!! 
A NIE MOCODAWCOM KUKIEŁKI PALUCHOWSKIEGO!
Nie mówiąc o wyprowadzonych m.in na GIBRALTAR do RESTATY (spólka zastępcy szefa Szajki Łódzkiej) 92 MLN ZŁ!

PRZYPOMINAM HANIEBNĄ I BEZCZELNĄ ZAGRYWKĘ Z BRAKIEM 100 ZŁ (SŁOWNIE 100 ZŁ!!!) 
https://www.telko.in/hawe-przekonywalo-sad-ze-nie-ma-100-zl-na-oplaty

OSZUST twierdził że nie ma STU ZŁOTYCH ale OSZUST chciał ugrać dla swoich mocodawców około 60 mln zł w układzie!!!

To kpina że wciąż nie ma zastosowanych środków zapobiegawczych w postaci aresztu tymczasowego dla CZŁONKÓW ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZE......CZEJ Z ŁODZI NA CZELE Z OBURZONĄ KUKIEŁKĄ. 
  
Układ może być głosowany TYLKO I WYŁĄCZNIE GDY:
- Szajka zwróci 92 mln zł wraz z odsetkami do kasy HAWE SA
- Szajka zwróci wyprowadzone BEZPRAWNIE udziały w spółce ORSS
- Szajka zwróci wyprowadzone BEZPRAWNIE udziały w spółce Hawe Budownictwo
- Szajka zwróci wyprowadzone BEZPRAWNIE wierzytelności o wartości 35 mln zł
- Szajka zwróci OPEN FIZAN różnicę pieniężną w cenie obligacji które na wskutek ZAPLANOWANEGO PRZEKRĘTU sprawiła że Ci im sprzedali po taniości, nie wiedząc o tym że to Szajka ich wyrolowała

Poniżej poczytacie co ma do powiedzenia OSZUST, miód na nasze serca jak się denerwuje!
OSZUST dodatkowo mówi o tym że przydałaby się nowa reforma sądów HA HA. 
CYRK!
_____________________________________________________________________________________________________
https://www.telix.pl/artykuly/newsy/2018/08/hawe-telekom-skarzy-decyzje-o-umorzeniu-postepowania-sanacyjnego/
HAWE Telekom skarży decyzję o umorzeniu postępowania sanacyjnego

Spółka otrzymała informację, iż  postanowieniem z dnia 24 lipca 2018 r.  Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy stwierdził, iż w wyniku głosowania, w postępowaniu sanacyjnym HAWE Telekom sp. z o.o., nad pierwotnymi propozycjami układowymi Rady Wierzycieli z dnia 14 grudnia 2016 roku oraz nad propozycjami Spółki w wersji z dnia 16 maja 2018 roku, układ nie został przyjęty. W następstwie niezatwierdzenia układu, postanowieniem z dnia 27 lipca 2018 r. Sąd umorzył postępowanie sanacyjne HAWE Telekom. Postanowienie o umorzeniu postępowania sanacyjnego Spółki jest nieprawomocne. W opinii Zarządu HAWE Telekom nadal jest szansa na układ z wierzycielami i ustabilizowanie sytuacji w spółce.

Zarząd HAWE TELEKOM nie zgadza się z treścią w/w postanowień i planuje wniesienie zażalenia na postanowienie o umorzeniu postępowania sanacyjnego. Wcześniej Zarząd Spółki, ale także Rada Wierzycieli wnioskowali o przedłużenie głosowania nad propozycjami układowymi.

„  Uważam decyzję sądu za skandaliczną. Sędzia de facto nie uwzględnił nowych okoliczności i nie dał stronom postępowania sanacyjnego więcej czasu na negocjacje w czasie głosowania. Zgodnie z przepisami restrukturyzacyjnymi sąd powinien wspierać działania spółki i jej wierzycieli w celu wypracowania układu. W naszym przypadku zarówno zarząd HAWE Telekom jak i Rada Wierzycieli wnioskowali o przedłużenie głosowania, którego wyniki mogłyby się zmienić. Przecież nowe, korzystniejsze propozycje złożył Zarząd a swoje propozycje wycofała Rada Wierzycieli. Powiem szczerze, że teraz tym bardziej rozumiem cele jakie przyświecają realizowanej obecnie w Polsce reformie sądownictwa. Nie może być tak, że sąd nie wspiera uczestników postępowania sądowego i nie uwzględnia nowych faktów.”- powiedział Paweł Paluchowski, Prezes Zarządu HAWE Telekom.

W głosowaniu wzięło udział 544 wierzycieli spośród blisko 781 uprawnionych. Za propozycjami układowymi głosowało 349 podmiotów, przeciwko 115, 80 głosów oddano nieważnych.

„Przeważająca liczba wierzycieli poparła nasze propozycje, ale oczywiście decydujący głos miała Agencja Rozwoju Przemysłu, która nie zagłosowała za naszymi pierwotnymi propozycjami układowymi. Warto natomiast podkreślić, że także przedstawiciele ARP głosowali za przedłużeniem głosowania w momencie, gdy złożyliśmy nowe propozycje. Restrukturyzacja nadal trwa, a propozycje układowe są aktualne. Uważam więc, że nadal jest szansa na porozumienie z wierzycielami i stabilizację sytuacji w spółce. Układ będzie naszym wspólnym sukcesem.- dodaje Paweł Paluchowski, Prezes Zarządu HAWE Telekom.

Tak komentuje obecną kondycję finansowo-operacyjną spółki zarządca sądowy.

„Sąd postanowieniem z 27 lipca 2018 roku zdecydował o umorzeniu postępowania sanacyjnego HAWE Telekom Sp. z o.o. w restrukturyzacji, jednak postanowienie to nie jest jeszcze prawomocne i biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia i informacje przekazywane mi przez uczestników postępowania spodziewam się, że będzie ono zaskarżone. To oznacza, że do dnia uprawomocnienia się postanowienia o umorzeniu postępowania Spółka będzie prowadzić działalność i realizować usługi wynikające z obowiązujących umów w niezmienionym zakresie. Warto dodać, że HAWE Telekom obecnie posiada około 10 mln środków finansowych na rachunkach bankowych i na bieżąco reguluje koszty postępowania sanacyjnego. Ponadto informuję, że Spółka zakończyła liczne inwestycje w tym wdrożenie systemu DWDM oraz wymiany kilka tysięcy km światłowodów, co pozytywnie wpływa na zakres i jakość świadczonych usług.- komentuje Wiesław Ostrowski, Zarządca Sądowy Spółki.

źródło: HAWE Telekom
________________________________________________________________________________________________________
Pamiętajcie! Jak Paluchowski jest na coś oburzony albo coś mu nie pasuje to jest to IDEALNA SYTUACJA DLA NAS!

ŻADNEGO UKŁADU DO CZASU WALNEGO, mamy prawie 20 % akcji wywalimy na zbity pysk a chłopakom z PAH szczerze bym doradzał żeby głosowali uchwałę w kwestii pociągnięcia do odpowiedzialności karnej zarządu z kukiełką ma....fi łódzkiej na czele!

Wymienione zostaną władze Mediatela i Hawe Telekom. 

ARP serdecznie zachęcam do kontaktu z prokuraturą krajową która już się tym zajmuje i odzyskania swoich 80 milionów z odsetkami zanim SZAJKA BĘDZIE CHCIAŁA TAK JAK PREZES GETBACK KONRAD K. ULOTNIĆ SIĘ DO IZRAELA.

Pamiętajcie że tej zorganizowanej grupie prze.....czej na Giełdzie jak dotąd udały się ,,numery"/przekręty na:
- EFH SA
- DREWEX SA
- CFI SA
- STARHEDGE SA

Ale na Hawe SA, Mediatel SA i Hawe Telekom i wyprowadzonych BEZPRAWNIE Hawe Budownictwo i ORSS połamią sobie zęby.
KARMA ZA OKRADANIE BEZDOMNYCH I INWALIDÓW PRZEZ MOCODAWCÓW PALUCHOWSKIEGO WRACA, A TO DOPIERO POCZĄTEK.

Pozdrawiam afera_hawe@onet.pl  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.