Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,51 zł , zmiana od tamtej pory: -1,96%

Brawo Punkt Pilates- Ważne ! News! Czytac!

Zgłoś do moderatora
Wielkie gratulacje dla naszego Prezesa!

mamy już OZE ! teraz należy oczekiewać, ze powinni wejść w lek na raka! następnym etapem będzie uruchomienie samochodów elektrycznych co doskonale łączy się z OZE i z kolejna gałęzią która będzie energia atomowa. jest nadzieja na mocne wejście w kryptowaluty ! aaaa no i robotyka! Robotyka będzie kolejna galezią!

Dalej będziemy zdobywać kosmos: satelity, ściągnie komet bogatych w złoto na ziemie, a za 2-3 miesiące lot na słońce !

I pomyśleć ze nasza perła jeszcze 3 dni temu nie potrafiła dobrze gry zrobić! Brawo Punkt Pilates!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAEN 1,63% 0,50 2023-09-25 14:31:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.