Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,58 zł , zmiana od tamtej pory: -1,85%

BRAWO ATT ŻE ROŚNIE, SWE NIEUDACZNICTWO ODBIJECIE KASĄ OD ROLNIKÓW ZA

Zgłoś do moderatora
NAWOZY SZTUCZNE, JAK WY TO ICH NAZYWACIE? 'GAMONIE ROLNIKI? I TAK ZAPŁACA WAM ILE CHCECIE, BO NIE MAJA WYJŚCIA. A WY MOŻECIE LEŻEĆ SPOKOJNIE POD GRUSZA, NA DOWOLNIE WYBRANYM BOKU, I MIEĆ WSZYSTKICH W PUPIE? I Z NOWYMI TANIMI TECHNOLOGIAMI PTRODUKCJI MIEĆ ŚWIĘTY SPOKUJ? NIECH ŻYJE I UMACNIA SIĘ ATT, I PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW. A CO MÓWIŁ ILICZ LENIN "UCZ EIĘ BANIAKU ICZ, BO WIEDZA TO POTĘGI KLUCZ"?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,06% 34,92 2022-01-21 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.