Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,77 zł , zmiana od tamtej pory: 68,58%
@przerzniczak, cały dzień prosiłeś moderatora i wysyłałeś zgłoszenia o usunięcie mojego posta, i w końcu automat się zlitował. Kilka godzin post powisial, mam nadzieję że trochę osób zdążyło go przeczytać, a przede wszystkim Ty. Rozumiem że w pierwszym odruchu zalales się potem, czerwienią i parą z uszu, ale może w drugim zdobędziesz się na odrobinę refleksji, i zastanowisz się nad sobą i kilka słowami prawdy które się tam znalazły...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS -1,74% 24,90 2022-12-08 12:58:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.