Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: -7,78%

Bras szykuje się silny ruch w górę AT patrzeć

Zgłoś do moderatora
ESPI 6/2020 ZAKUP UDZIAŁÓW W SPÓŁCE GREEN MARK SP. Z O.O.
Zarząd Bras S.A. (dalej Emitent) podaje do publicznej wiadomości, że dnia 3 sierpnia 2020 roku zawarł umowę zakupu od trzech osób fizycznych 1000 udziałów Green Mark Sp. z o.o. (dalej Green Mark). Stanowią one 100% udziałów i dają 100% głosów na Zgromadzeniu Wspólników Green Mark. Wartość nominalna zakupionych udziałów wynosi 50.000 zł, wartość zakupu wyniosła 50.000 zł.
Spółka Green Mark świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii (OZE).
Zajmuje się projektowaniem oraz kompleksową realizacją wszystkich rodzajów inwestycji energetycznych dla firm, gospodarstw rolnych, domowych oraz administracji.
Podstawowy profil działalności spółki opiera się na kompleksowych rozwiązaniach systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.
Spółka posiada renomowanych Parterów Handlowych (Grodno S.A. / Winaico Gmbh), których wsparcie technologiczne i produktowe pozwala na szybki rozwój i realizację planów inwestycyjnych.
Szczegóły działalności Spółki dostępne są pod adresem https://www.gmark.pl/
Dla Emitenta zakup ten stanowi wznowienie działalności związanej z odnawialnymi źródłami energii, z którymi Emitent był związany przez wiele lat. Spółka Green Mark stanowi inwestycję w projekt związany z szeroko pojętą branżą fotowoltaiczną. Projekt ten będzie rozwijany poprzez finansowanie, nad którym pracuje Zarząd Emitenta. Emitent aktualnie nie bierze pod uwagę zmian personalnych we władzach Green Mark natomiast zamierza zaproponować kluczowym osobom program motywacyjny uzależniony od wyników w przyszłości.

ESPI 3/2020 Zakup aktywów o znacznej wartości
Zarząd Bras S.A. (dalej Emitent) podaje do publicznej wiadomości, że dnia 24 czerwca 2020 roku zawarł umowę z Polish American Investment Fund, LLC (dalej PAIF) zakupu 3 770 125 sztuk akcji United S.A.. Stanowią one 36,39% wszystkich akcji United S.A.. Wartość nominalna zakupionych akcji wynosi 7 540 250 zł, natomiast ich wycena księgowa na podstawie danych skonsolidowanych za I kwartał 2020 roku wynosi ok. 8 269 773 zł. Akcje zostały nabyte za kwotę 6 333 810 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 1,99% 15,40 2021-01-26 16:14:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.