Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,67 zł , zmiana od tamtej pory: 7,18%

BRAK ZAINTERESOWANIA a ubrani nie maja jak wyjsc wszyscy wiedza ze 15zl

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-04 o godz. 18:24 ~Artur napisał(a):
> DO zimowej dywidendy jak w banku a po tem wezma dywidende i uwala na dyche przy levarze dwudziesto procentowym trzyma ubany sie wlosami przed tompnieciem
> Dzieki wojtkowi ze mnie oswiecil masz butelke whyski serdezni epozdrawiam

dzieki dzieki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU -0,34% 31,80 2022-11-29 17:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.