Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,10 zł , zmiana od tamtej pory: 5,15%

BRAK ZAINTERESOWANIA a ubrani nie maja jak wyjsc wszyscy wiedza ze 15zl

Zgłoś do moderatora
DO zimowej dywidendy jak w banku a po tem wezma dywidende i uwala na dyche przy levarze dwudziesto procentowym trzyma ubany sie wlosami przed tompnieciem
Dzieki wojtkowi ze mnie oswiecil masz butelke whyski serdezni epozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PZU -0,81% 31,65 2022-11-29 15:50:39