Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,30 zł , zmiana od tamtej pory: 17,32%

Brak słów!!!

Zgłoś do moderatora
Jak ze pak się zmienił. Oby tak dalej. Q4 wnioskując po widełkach między ceną energii a ceną co2 będzie jeszcze bardziej zyskowny, teraz uruchamiamy produkcję wodoru, stację tankowania, hoomlogacja autobusu wodorowego, fotowoltaika pływająca, zniesienie 10h i lądowe farmy wiatrowe, może wkońcu kasa z KPO, FST, NFOŚiGW, rząd wybiera konin na lokalizację EJ itp. itd. A co najlepsze nie mamy Sasina na pokładzie1

Kto mi wskaże bardziej przyszłościową spółkę na GPW?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK -1,91% 17,95 2022-01-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.