Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,11 zł , zmiana od tamtej pory: -7,85%

BRAK SENTYMENTU, SPÓŁKA DRENOWANA PRZEZ SP

Zgłoś do moderatora
Szkoda że w ub roku nie była wykożystana hossa. Teraz już nie ma pod co grać. Rok 2022 był najlepszy w historii a kurs ledwie co 80 na chwilę przebił. Trzeba siedzieć z boku i obserwować. Grać na krótko ew. Szkoda...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
JSW 1,66% 43,41 2023-09-27 10:15:37