Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,97 zł , zmiana od tamtej pory: -8,56%

Brak portu instalacyjnego w Polsce to zarobek dla sąsiadów.

Zgłoś do moderatora
https://www.wnp.pl/energetyka/brak-portu-instalacyjnego-w-polsce-to-zarobek-dla-sasiadow-calkowicie-rozumiem-tych-inwestorow,479516.html

Na dedykowany port instalacyjny z prawdziwego zdarzenia to i tak juz nie ma czasu i mozliwosci. Pozostaje juz tylko walka o prowizorke. Kto by sie tego spodziewał w kraju z tektury i dykty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,83% 3,63 2021-09-21 17:03:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.