Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,24 zł , zmiana od tamtej pory: -12,96%
A w naszej bajce nastąpiło kilka istotnych zmian, Zarząd Emiteka ma ultimatum czasowe, za wszelką cenę muszą pozyskać pieniążki na rozwój, bez tego szykują się straty, za brak niezbędnych wdrożeń. Przyjaciele Emiteka coraz agresywniej próbują skupić jakieś pakiety akcji, na razie idzie im słabo, wyznaczone są granice cenowe, za ile można pozyskać pakiet większościowy bez wezwania, a ile trzeba położyć kasy, aby wykonać skuteczne wezwanie. Naczelny Hufca planuje kolejne pozwy, rozważa spełnienie swoich marzeń wielki bank, fuzja, automotive itd. Emisariusze obu stron spotykają się coraz częściej, obie strony nałożyły embargo na wypływ informacji, ze swoich spółek, szykuje się Happy End, ale przed nami jeszcze parę ciekawych zwrotów akcji powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 1,08% 2,82 2022-01-25 16:46:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.