Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

brać czy nie?

Zgłoś do moderatora
Zapoznałem się trochę z raportami, obejrzałem te prezentacje. Wszytko fajnie, nawet mi to przypomina drogę jaką idzie Airway Medix, tylko tu o niebo lepiej wygląda komunikacja z inwestorami. No i naczyniówka, serce, zawsze głośny temat, bo Religa itd.
Z drugiej strony apetyt na finansowanie i wydatki bardziej przypominają mi Mabion. Też miało być wspaniale, a tylko daj i daj. Ale przyznaję, jest wyżej niż na debiucie, to nie będę marudził.
Z kolei etap wdrożenia, np. tego CoolCrio, to jeszcze wczesna epoka jak rozumiem. Dopiero na zwierzętach. Tu to tylko do Airwaya potrafię porównać(bo nie leki, tylko urządzenia), gdzie już pierwsze szpitale na łózkach ICU używają, więc jeszcze ze 3 lata to minimum (tak, wiem, że zapowiadają 2022, ale wszyscy wszystkie daty przekraczają, więc patrzę realnie). Zaawansowanie bardziej przypomina mi takie Pure Biologics, tylko to z kolei w lekach.

Cośbym do posiadanych walorów dorzucił innowacyjnego, ale nie mogę się zdecydować...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -1,38% 21,50 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.