Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,06 zł , zmiana od tamtej pory: -9,27%

BOŻE CHROŃ PGE PRZED ANALITYKAMI MORGANAMI Z ULICY JP II 19 W-wa

Zgłoś do moderatora
JA WIEM ŻE Z CENĄ CO2 TYLKO DOBRZE KONIEC MAKLERÓW I NIEUDACZNIKÓW ANALITYKÓW KTÓRZY PRZEZ 6 LAT TEMAT ODSUWALI I BUDOWALI NAJPIERW OPOLE POTEM OSTROŁEKE A CHCIELI TEŻ DOLNAS ODRĘ TYLKO SIĘ NIE UDAŁO A BEŁCHATÓW BLOK 9 I TURÓW 496 MW TO WIELKA NIE DORÓBKA I WPROWADZILI 5h DLA WIATRAKÓW KONIEC NIC NIE ROBIENIA IM SZYBCIEJ BĘDZIE 70 EUR ZA CO2 TYM SZYBCIEJ I LEPIEJ DLA MNIEJSZOŚCIOWYCH INDYWIDUALNYCH INWESTORÓW PGE A NIE CWANIAKÓW Z LUKSEMBURGA KTÓRZY OD MOJRZESZA ZE SZWAJCARII A MY WIEMY CO ANALITYK Z MORGANÓW JANA PAWŁA II 19 WARSZAWA NIE DOSTALI KREDYTU I WYPUSZCZAJĄ 20 MLN AKCJI Z 2 MLD ZŁOTYCH NA POCZĄTEK NA POLENERGII CZY ANALITYK MORGAN JUŻ SPRAWDZIŁ 5% PAKIETU cd PROJEKT NABYTEGO PRZEZ mORGANA PO CENIE 255 ZŁ DO 320 ZŁ TERAZ AMERYKAŃCY OD MOJRZESZA CHCA ODZYSKAĆ 5 % W pge SPRZEDANE PRZY WYCOFYWANIU I UCIECZCE W MARCU 2020 NA pge A TU NIE MA 2,80 TYLKO 10

CZY MORGANY ODDAŁY 20 MLN ZŁOTYCH NA UTWORZENIE 3000 MIEJSC PRACYOD 2018 DO 2022 R NA ZAŁOŻENIE BANKU NA ZASADZIE SP Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP Z.O.O.

BOŻE CHROŃ PGE PRZED MORGANAMI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -2,48% 9,13 2021-09-23 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.