Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,08 zł , zmiana od tamtej pory: -16,83%

Bowim zainwestuje w magazyny i centrum przetwórcze - czy w dpl?

Zgłoś do moderatora
Czy w bieżących realiach Bowim może chcieć przejąć dpl choćby tylko dla n.dobrych lokalizacji i ze względu na centrum dystrybucji w Bydgoszczy na ul.Toruńskiej i na centrum przetwórcze w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej?
W końcu wszystko mają na tacy i przystosowane pod ich działalność i mogą mieć dobre miejscówki i klientów z regionu.
Może dlatego Rybkowie chcą wyjść z co W albo to jest blew i Rybka liczył na wzrost wartości akcji jak ogłosi wezwanie aby pokazać Bowimowi ze dom jest więcej wart ?
Czy to jest realną teza?
Ktoś coś?
Warto pod to nadal kupować?

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,00% 1,73 2018-03-23 11:53:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl