Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,60 zł , zmiana od tamtej pory: 113,44%

Boś rekomenduje spółki paliwowe-- Mocne kupuj.

Zgłoś do moderatora
lotos cena docelowa 120 PLN.
orlen cena docelowa 110 PLN.
PGNIG cena docelowa 12.6 PLN

Dla unimotu nie wydał rekomendacji, ale przy wartosci 400 MLN PLN 100 stacjach przy 2 najwiekszym producencie asfaltow i 3 najwieksza spólką jeski chodzi o magazynowanie paliw w Polsce to wydaje sie raczej mocno niedowartosciowana wycena, przy potencjale dynamicznego rozwoju ktory w tym roku nastapi na dzialalnosci operacyjnej.

MOL zaplaci za 1 stacje lotosu 6.87 mln pln a orlen za MOLA na wegrzech i slaowacji 5.87 mln. tylko 100 stacji avia to wycena miedzy 587 mln a 687 mln pln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNIMOT 1,12% 108,00 2023-02-03 17:00:00