Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,80 zł , zmiana od tamtej pory: 13,49%

BOŚ MA BARDZO TRAFNE ANALIZY ASSECO 81 ZŁ A BOŚ 82 ZŁ TO POGRATULOWAĆ

Zgłoś do moderatora
OGÓLNIE WSZYSCY ZGADZAMY SIĘ Z GENIUSZEM JAKIM NA POLSKIM RYNKU JEST BOŚ, WSZYSTKO JEST Z SENSEM JAK BYĆ POWINNO, TYLKO WYCENY NIE ZGARZAJĄ SIĘ. ALE JAK TO W BANKU, "WSZYSTKO SIĘ ZGADZA OPRUCZ KASY"? BOŚ TEŻ MA PODOBNĄ WYCENĘ 82 ZŁ TYLKO PRZECINKA ZAPOMNIELI POSTAWIĆ 8,20 ZŁ, ALBO CÓŚ KOO TEGO. KABARET JAK W TV, I NIE WAŻNE CZY KABARET, CZY POLITYCZNI. UBAW PO PACHY -" CO POWIEDZIAŁ BUDKA, CO POWIEDZIAŁ PREZES PIS I TAK BEZ KOŃCA. A CO TU DELIBEROWAĆ JAK TAMTYM Z PEŁO ŻE "PINIENDZY NI MA I NI BEDZIE". TE TO PINIONDZE MAJOM DLA DZIATEK I DLA RODZINY NA SWOIM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL -0,50% 80,35 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.