Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,65 zł , zmiana od tamtej pory: -6,02%
Inwestuje w Boryszew z przerwami od 2002 r. Aktualnie mamy pierwszy zwiastun wybicia. Pojawiają się obroty. Dno osiągnął przy całkowitym zapomnieniu, zniechęceniu, pieprzeniu o upadłości imperium, wykiwaniu przez wlasciela drobnych itp. czyli klasyka gatunku. Robię wpisy na borygu raz na parę lat. Nie pamiętam moich poprzednich nickow. Pzdr
  • Borygo Autor: ~Wiesiek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BORYSZEW -2,46% 4,37 2020-02-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.