Forum Giełda +Dodaj wątek

BOMBA ATOMOWA ZBIERA NAD ARTEFE ATOMOWY CYKLON CEL 8

Zgłoś do moderatora
Zarząd ARTEFE S.A. informuje, że Spółka postanowiła rozpocząć działalność w trzecim (oprócz produkcji wyrobów wyposażenia wnętrz marki Artefe i działalności teletechnicznej) obszarze rynkowym - prowadzenie samoobsługowych myjni samochodowych. W związku z tym w dniu wczorajszym podpisany został List Intencyjny z przedstawicielem na Polskę EHRLE - Firmą Czysto.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Celem działań, które zostaną podjęte przez Strony będzie przejęcie 4 myjni samoobsługowych sieci Czysto.pl w następujących lokalizacjach: 1/ Dąbrowa Górnicza ul. Legionów Polskich (3 stanowiska - w pobliżu SP Orlen) 2/ Zabrze ul. Wolności/Monte Casino (4 stanowiska - na terenie SP Neste) 3/ Łódź ul. Rokicińska (6 stanowisk - na terenie SP Neste, w pobliżu marketów Selgros i OBI) 4/ Tarnów ul. Szujskiego (5 stanowisk - w pobliżu marketu Lidl). Obiekty Nr 1 i 2 są przygotowane do eksploatacji, obiekt Nr 3 - gotowość do eksploatacji za 2 miesiące, obiekt Nr 4 - gotowość do eksploatacji za 6 miesięcy). Łączna wartość wszystkich 4 lokalizacji wynosi na obecnym etapie negocjacji 4,8 mln zł netto. List intencyjny zakłada pozyskanie finansowania leasingowego na poziomie wpłaty własnej max. 15% przy pięcioletnim okresie trwania leasingu. Podstawa prawna: § 3 ust 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu obrotu \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\"
  • BOMBA ATOMOWA ZBIERA NAD ARTEFE ATOMOWY CYKLON CEL 8 Autor: ~ils

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEG -24,29% 15,15 2010-12-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl