Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 36,15%

Boli mnie jedno, chłopaki z...

Zgłoś do moderatora
energetyki mogą zmienić wszystko. Wykopać zarządy tych corpo, którymi stały się zakłady energetyczne. Jak zapytacie? Odpowiedź jest prosta. Strajkować oczywiście zgodnie z prawem nie mogą ale... strajk włoski jak najbardziej. Uwierzcie mi. Ilość przepisów (instrukcji stanowiskowych itd. itp.) pozwalają na naprawdę długie przerwy w dostawie prądu :) Przykład. Mocno wieje linie zerwane trzeba naprawiać. Noc i pogotowie domowe - chłopaki muszą jechać i naprawiać (oczywiście są to sytuacje tak zwane awaryjne gdzie praktycznie pomijane są prawie wszystkie przepisy). Ale jak naprawiać jak pracownik czuje się "źle". Nikt nie może narażać jego życia! Ale jest rozwiązanie :) ZAWSZE MOGĄ POJECHAĆ CZŁONKOWIE ZARZĄDÓW SPÓŁEK, CZŁONKOWIE RAD NADZORCZYCH :) ONI SIĘ NA WSZYSTKIM ZNAJĄ :) Życzę im powodzenia zimową porą :) Niektórzy powiedzą, że jak tak można przecież prąd musi być zwłaszcza dzisiaj np. w szpitalach!!! Jak nie będzie to ludzie będą umierać itd. Nie martwcie się o to. Szpitale, kopalnie i inne newralgiczne sektory mają zabezpieczenia. Zwane rezerwowe zasilanie i dodatkowo agregaty :) A jak nam maluczkim zabraknie prądu? No cóż... lodówki się rozmrożą, zapasy "polegną", TV jaka TV? Komputer? Jaki komputer? Telefon? Jaki telefon. A co najzabawniejsze :) GIEŁDA? JAKA GIEŁDA :) TANKOWANIE SAMOCHODÓW? JAKIE TANKOWANIE SAMOCHODÓW itd.......................
Reasumując dzisiaj nic bez prądu!!!
WIĘC PROŚBA DO CHŁOPAKÓW - WEŹCIE WRESZCIE W SWOJE RĘCE NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ!!!
NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZAĆ!!! BEZ WAS - NIE MA PRĄDU!!! TO JEST FAKT I NIE MA Z TYM CO DYSKUTOWAĆ. JESTEŚCIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY NAJWIĘKSZĄ POTĘGĄ NA ŚWIECIE!!! BEZ PRĄDU PADA PRAKTYCZNIE WSZYSTKO!!!

Pozdrawiam - kolega z branży :)

Ps. Można by wiele pisać ale nie o to chodzi...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -4,03% 3,00 2021-01-21 15:10:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.