Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 27,58%

Bolesna nauczka

Siedziałem na spółce od grudnia. Tyle czasu zmarnowałem. Miałem tutaj stosunkowo spory pakiet, ktory przyniósłby mi większy zarobek na innych społkach. Po ostatnim info opuściłem towarzystwo definitywnie. Bolesna nauczka. Współczuję tym, którzy po 8.10 jeszcze się łudzili. Teraz trzeba oddac ze stratą, albo wierzyc, że ktoś ich przejmie. Tylko pomyślcie na spokojnie, gdyby z Infoscanem było wszystko ok to czy już dawno nie doszłoby do przejęcia? Dlatego nie wierzę, że tutaj ktoś się pokusi i raczej widzę marny koniec tej społki i zdjęcie z giełdy. Ciekawe tylko czy kiedyś się dowiemy co takiego prezes Gaworecki odkrył po swoim poprzedniku że porzucili ponad półroczne przygotowania? Przypominam, że Gaworecki sam "pożyczył" Infoscanowi kasę na spłatę długów. Jakiego trupa w szafie znaleźli? ;)
  • Bolesna nauczka Autor: ~cay
  • Re: Bolesna nauczka Autor: ~waldi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -8,31% 0,83 2022-01-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.