Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,20 zł , zmiana od tamtej pory: -95,00%

bolek obejmuje nowa emisje za 70 baniek :D

Zgłoś do moderatora
Jeszcze raportu kwartalnego nie podali a juz rozgrzewaja drukarki do emisji nowego kwita :D
Buhahhaha! Emisja za 70 baniek specjalnie dla bolka :D
Po co w ogole scalenie, jak doloza tony nowych akcji i kurs sila grawitacji powroci po scaleniu na 5 groszy?
Przyklady mozna mnozyc, chocby te z pierwszego wpisu - united, idm, msx.....
Gielda taka stara a ciqgle jeszcze odchodza te same numery :D
Gratulacje!:D

Ty lepiej poczytaj na swoim bzdurnym blogu, jakie nowe klamstwa tam wypisuja i jak cie w butelke nabijaja, bo tekstow zrodlowych nawet nie potrafisz znalezc i wiesz doskonale, jak sie skompromitowales tym wpisem o zawieszeniu po szostym alercie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYMETAL 0,00% 0,06 2016-06-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.