Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,63 zł , zmiana od tamtej pory: -2,39%
https://invst.ly/w0xbu - c, M1. Pora przyjrzeć się BML w ujęciu elliotowskim. Na początek przedstawiam mój PS w interwale miesięcznym, Wydaje się, że po dynamicznej fali ((3)) i bolesnej fali ((4)) przyszła pora na falę ((5)). Ponieważ fala ((3)) była wydłużona, (i to jak wydłużona), nie należy spodziewać się wielkiej dynamiki w piątej primary, ale okolice szczytu fal trzeciej są możliwe do osiągnięcia. Wykres przedstawia ten właśnie scenariusz. Dla wierzących w moc spółki zaznaczono również kanał elliottowski, chętni mogą na jego podstawie robić inne projekcje zasięgu ruchu dla fali piątej. Niestety mój AS jest silnie negatywny, dlatego trzeba być bardzo ostrożnym w zajmowaniu pozycji. Czy ten scenariusz zrealizuje się? Tradycyjnie zobaczymy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,88% 9,40 2021-10-25 15:11:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.