Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,36 zł , zmiana od tamtej pory: 46,05%

BM mBanku zawiesza rekomendacje "sprzedaj" z ceną 20,97 zł

Zgłoś do moderatora
BM mBanku zawiesiło ponadto wydawanie rekomendacji dla AC, Alumentalu, Amiki, Apatora, Astarty, Boryszewa, Famuru, Forte, Grupy Azoty, Kernela, Mangaty i Stalproduktu.

Czyżby skup się zakończył? Technicznie walor przygotowany pod hossę. Środowisko zewnętrzne i notowania do tego sprzyjają. Już widać, że nie będą straszyć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 5,43% 45,80 2022-05-16 17:03:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.