Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,60 zł , zmiana od tamtej pory: -4,30%

Bloober na Tokyo Game Show

Zgłoś do moderatora
Ciekawe co tym razem pokażą. Od TGS będzie pozostawać najpewniej ok. 1 i pół miesiąca do debiutu Medium. Pewnie więc zaczną wychodzić z czymś mocniejszym.

https://polskigamedev.pl/tokyo-game-show-polacy-szturmuja-impreze/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BLOOBER -0,56% 17,80 2021-05-11 16:48:38