Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -28,33%

BLOKADA SLABNIE

Zgłoś do moderatora
Wczoraj napisalem tekst BLOKADA PROFESJONALNA. W czasie sesji byl taki moment, ze jednym zleceniem ktos sprzedal kilkanascie tys akcji do 5,07 zl. Pozniej cena wrocila do ok. 0 %. HAMULCOWY _ umownie blokujacy wzrosty_ liczyl na zanizenie kursu,ale w pewnym momencie jeden inwestor dal zlecenie kupna na ponad 35000 akcji. Na fixingu koncowym HAMUL. chcial zamknac po 5,30 zl lecz ktos go zaskoczyl w ostatnim momencie i zamknal po 5,34 zl. Dzisiaj prawie cale zlecenie kupna ponad 30000 akcji po 5,30 zl bylo aktywne. Tym sposobem H. ma utrudnione zadanie i kilka razy ponawiane zlecenia sprzedazy zostaly wykupione. Przy opublikowanych ostatnio b. dobrych wynikach,duzych nowych kontraktach i waznej wiadomosci,ze marza zwiekszyla sie o ponad 2% niedlugo zauwazy to jakas spoldzielnia i wtedy mozliwa jest fala wzrostowa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 2,38% 3,87 2021-09-21 13:00:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.