Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,90 zł , zmiana od tamtej pory: 7,38%

Blisko końca spadków na giełdach wszystko co negatywne już było....

Zgłoś do moderatora
Koledzy i koleżanki, wszystkie informacje negatywne dla świata (inflacja, braki komponentów, wojna itp.) jakie mogły pójść to już poszły, nie rozumiem trochę czemu akurat ta spółka spadła z 20 kilku zł, skoro tu i tak gra jest pod wydarzenie (czyli premierę i kampanie reklamową inkwizytora) i w sumie dziwię się ludziom, że wychodzili akurat z tej spółki, ale rozumiem, że to gołodupcy co akurat środków nie mieli i może był im te 1000 zł, za które kupili akcje potrzebne. Cieszę się z tego powodu, bo nie będzie kto miał sprzedawać przy podbitkach, jakie będą na kursie wraz z pierwszą informacją, jaka wyjdzie o Inkwizytorze i innych pomniejszych premierach co spowoduje szybkie wypompowanie kursu do dużych poziomów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 0,31% 16,00 2023-09-22 16:47:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.