Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,55 zł , zmiana od tamtej pory: -65,05%

Blefowali kupują akcje w wezwaniu mimo braku spełnienia warunków

Zgłoś do moderatora
Wzywający podjął decyzję o nabyciu wszystkich akcji Spółki objętych zapisami złożonymi w Wezwaniu po cenie 5,80 zł pomimo braku spełnienia warunku określonego w punkcie 6 i 25 Wezwania, tj. pomimo nieobjęcia zapisami złożonymi w Wezwaniu 100% akcji Spółki. 

Andrzej Motyka 

pełnomocnik Wzywającego 

p/s Blefowali iż nie kupią aby zmobilizować do zakupu ,ważne jest też ile kupili ale o tym poinformują następnym komunikatem
  • Blefowali kupują akcje w wezwaniu mimo braku spełnienia warunków Autor: ~marek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLCOLORIT 0,05% 1,94 2023-10-02 17:00:00