Forum Giełda +Dodaj wątek

Ble Ble Cle-VC z K. Nowińskim

Zgłoś do moderatora
Wywiad w tvn cnbc: Ble Ble Cep. Robią exity i zmieniają strategię. Jak ktoś się wsłucha w logikę słów - zrozumie na czym polega gra w teatrzyku kukiełkowym. Kurtyna odkryta źle, kurtyna zakryta dobrze. Cena nie ma znaczenia, dla prezesiunia znaczenie ma "venture capital" czyli "antyprzejrzystość"? i to w interesie akcjonaruszy. W dodatku sam wszystko już wie i ma słownicto poukładane. Ogłasza wszem i wobec, że Awbud, Tel, COA,RAP i co tam jeszcze ma - sprzedaje.A jakież słownictwo!? . Aż włos się jeży- jak sobie pomyślę ,że to tylko 1,33 zł (za pół ceny księgowej). W IQ.11r. zysku 7,9 mlnzł. Przy takim doświadczeniu i wykształceniu "VC" muszą dać zyski o wiele większe. Na samą myśl co zrobił już dobrego i co jeszcze możne zrobić dobrego z taką wiedzą i z takim doświadczeniem tak młody człowiek włas opada mi na głowie. Słuchajcie ludki i uczcie się od K.N. "nowomowy"!!!!
  • Ble Ble Cle-VC z K. Nowińskim Autor: ~Sla

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
IMPERIO 0,43% 2,31 2021-12-03 17:00:00