Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,80 zł , zmiana od tamtej pory: 12,74%

Black Pearl skoryguje wynik. Nie będzie wielomilionowego zysku

Zgłoś do moderatora
Black Pearl skoryguje pozycje finansowe z raportu półrocznego. Zaskakujący 157-milionowy zysk po konsultacji z biegłym rewidentem zmieni się w zysk sięgający ledwie kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Prokuratura powinna zajmować się takimi spółkami, bo zawieszenie to za mało...

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Black-Pearl-skoryguje-wynik-Nie-bedzie-wielomilionowego-zysku-7975918.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC -1,02% 58,40 2021-10-22 09:35:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.