Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  106,00 zł , zmiana od tamtej pory: -57,08%

Black Pearl Capital MCAN debiut 22.02.21 Singapur Giełda Walut Cyfrowych

Zgłoś do moderatora
Black Pearl Capital MCAN debiut 22.02.21 Singapur Giełda Walut Cyfrowych

22-02-2021 08:30:14 Bieżący ESPI 4/2021
RB_ASO: Czołowa Singapurska giełda Walut Cyfrowych "COINTIGER" przekazała Zarządowi Emitenta informację o dacie planowanego debiutu Waluty MCAN coin na jej parkiecie od dnia 22 lutego 2021r.

Data: 2021-02-22

Firma: BLACK PEARL SPÓŁKA AKCYJNA

Spis tresci:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ 

Nazwa arkusza: RAPORT BIEŻĄCY

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr
4
2021
Data sporządzenia:
2021-02-22
Skrócona nazwa emitenta
BLACK PEARL S.A.
Temat
Czołowa Singapurska giełda Walut Cyfrowych "COINTIGER" przekazała Zarządowi Emitenta informację o dacie planowanego debiutu Waluty MCAN coin na jej parkiecie od dnia 22 lutego 2021r.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Czołowa Singapurska giełda Walut Cyfrowych "COINTIGER" przekazała Zarządowi Emitenta informację o dacie planowanego debiutu Waluty MCAN coin na jej parkiecie od dnia 22 lutego 2021r.

Systemowe działanie Spółki zmierza do umożliwienia pełnego użytkowego wykorzystania MCAN coin. Waluta znajdująca się w zasobach Emitenta poprzez swój rozwój i nabywczy charakter umożliwia obecnie wymianę w globalnej skali tego środka na dobra i usługi.

Zarząd Black Pearl S.A. uznaje informację za istotną ze względu na zdarzenie mające wpływ na poprawę płynności posiadanych przez Emitenta znacznych ilości MCAN coinów.

https://www.cointiger.com/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 4,84% 45,50 2021-12-08 11:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.