Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,65 zł , zmiana od tamtej pory: -6,83%

Biznesradar wchodzi w Ailleron!

Zgłoś do moderatora
Tomasz Publiczewicz - zarządzający Biznesradar - w cotygodniowym newsletterze napisał tak:
Dla abonentów mamy również zapis przebiegu spotkania wynikowego z zarządem spółki Ailleron oraz notatki z piątkowej konferencji zarządu Dino Polska – obu poświęconych osiągnięciom 2020 roku. Można chyba powiedzieć osiągnięciom zacnym.
(...)
By poprawiać standard informacji postanowiłem ujawniać, które z przywoływanych spółek mam w portfelu.
W tym tygodniu takie ujawnienie dotyczy spółek Ailleron, IMS i Kęty.

Będzie grubo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,09% 13,65 2021-06-24 16:47:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.