Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,52 zł , zmiana od tamtej pory: -34,26%

"Biuro Prokuratora Generalnego zamkniło postępowanie karne

Zgłoś do moderatora
rzeciwko spółkom zależnym Astarta z powodu braku naruszenia.
Jak stwierdzono w komunikacie agropromaństwa, wszystkie wcześniejsze oskarżenia zostały usunięte.
"Po tym, oczekujemy, że w niedalekiej przyszłości rachunki bankowe kilku przedsiębiorstw firmy zostaną odblokowane w sądzie. 
Ponadto gospodarstwo rolne wyraziło wdzięczność kolegom, partnerom i opinii publicznej za ich wsparcie, ich zaufanie do firmy Astarte i poszanowanie jego reputacji w sferze działania, które zostały rozwiązane legalnie.

Dla Państwa informacji:  6 września przeprowadzono poszukiwania w głównym biurze firmy "Astarta-Kyiv"  zainicjowanej przez Prokuraturę Generalną Ukrainy. Wyszukiwanie zostało przeprowadzone w ramach postępowania karnego w sprawie podejrzeń o uchylenie się od płacenia podatków (część 3, art. 212 kodeksu karnego na Ukrainie)."

ŹRÓDŁO:
http://agroportal.ua/news/novosti-kompanii/genprokuratura-zakryla-proizvodstvo-protiv-astarty/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 4,29% 36,50 2021-01-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.