Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 36,21%

BitEvil - kolejna udana inwestycja Carpathii...

Zgłoś do moderatora
W styczniu br. fundusz Carpathia Capital nabył 50 000 tys akcji spółki technologicznej BitEvil SA (wkrótce Code Addict SA), w ramach szeroko zakrojonej współpracy pomiędzy BitEvil a grupą INC.

http://carpathiacapital.eu/nowe-inwestycje-funduszu-carpathia-capital/

Carpathia pewnie weźmie kolejne akcje z nowej emisji BitEvil:

Zarząd Bit Evil S.A. niniejszym informuje, że w dniu 19 maja 2020 r. rozpoczął negocjacje z inwestorem o charakterze inwestora finansowego, który wyraził zainteresowanie objęciem 800.000 akcji serii I po cenie 0,50 zł, które mają zostać wyemitowane na podstawie uchwały NWZA Emitenta w dniu 5 czerwca 2020 r., dzięki czemu Emitent pozyska 400.000 zł.
  • BitEvil - kolejna udana inwestycja Carpathii... Autor: ~dr_wezol

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,71% 3,95 2022-01-28 11:28:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.