Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,86 zł , zmiana od tamtej pory: -6,11%
Kupowałem BMX po 7,20 w zeszłym roku i moim zdaniem nigdy już nie zobaczycie tutaj 10 zł, nawet po covidzie. Z kilku prostych przyczyn. Cały free flat został przemielony już wielokrotnie po średniej cenie która wynosi gdzieś 25-35 zł. Poza tym nie ma tutaj krótkich pozycji, więc nikt na spadkach nie zarabia, bo nie ma kontraktów. Jedyne co widzę to zbieranie akcji, typowe dla wartościowych spółek. Jak myślicie, czemu miliarderzy i fundusze inwestycyjne typują biotechnologię jako świetną inwestycję w tym dziesięcioleciu? Z tego co widzę, to przynajmniej spekulanci się chwilowo ulotnili, ale pewnie niedługo wrócą. Pozdrawiam starą gwardię.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMAXIMA 0,17% 24,28 2021-10-15 16:49:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.